Sex chat sqip


22-May-2016 08:05

babai pergjigjet: – Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe. Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte ‘- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet: – Qka je more tu i bo gjyshes o pis? PO ja tha Sala kur e takova thash JAM PRESIDENTIII I SHQIPRIS ai ja boni Me plas kari. e heq dhe cuni, usja heq fustanin cuni heq pantallonat, nusja heq breket dhe shtrihet, kshu ben dhe cuni,nusja hap komet, i hap dhe cuni, po tani ca do bejme? tani thot nusja po presim na njonin tvij e tna e fusi te dyve se u pa puna. Dhe njeher tjeter perseri keshtu,humbi rrugen,takoi bariun,dhe i tha te atit: -Babi un perseri humba rrugen. – He dobesohu njecik se je bere si autokobanje Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.– djali thote: – Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi! * Avioni kur qohet zvoglohet * Ka*i kur qohet zmadhohet Femrat dhe Seksi Qka thojn femrat kur bajn sex? – Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q* Cifti Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Italiania, Grekja dhe Shqiptarja Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur, I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija, dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin: – po dil mor trap dhe femija nxjerr koken duke i thene, KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR Djali pa eksperience Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. Bariu dhe vajza Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza) Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri. burri filloi ti fliste ‘ zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!(Nese e kuptuat mire, nese jo, dmth qe djali ka ngel pa pen*s) Majmuni Dy vajza po laheshin ne dush dhe nejra prej tyre thote: – Majmunit tim kan filluar ti dalin qimet – tjetra pergjigjet: – Majmuni im ka filluar te haje edhe banane. Prezervativi Hyn njëri në farmaci dhe thotë: – Ju lutem, më jepni një prezervativ të zi! – Më ka vdekur miku, dhe desha t’i shprehë ngushëllime gruas së tij.

Halli i madh Ka qen nje djal e ka pat 50 cm dhe gjate kohe nuk ka gjet femer qe pajtohet te flej me to.

Paska pat nje ku*ve e madhe dhe dikush i ka sugjeruar te shkoje te ajo.

Plaku i thot shko ne kete vend ka nje bretkose dhe pyete a do martohesh me mua, sa here te thote JO, ty do te shkrutohet nga 10 cm.

Shkon djali te bretkosa dhe e pyet: A do martohesh me mua?

Shkon ky, por kur e sheh ajo “madhsine” e ktij frigohet dhe refuzon.Djali i brengosur nuk ndalet duke kerkuar ndihme dhe kur nje dite takon nje plak dhe ia tregon hallin, thote keshtu keshtu smund te flej me asnje vajz se po frigohen.All names presented here were gathered at a past date.… continue reading »


Read more

Willett's character Shane Harvey's sister, Sasha Harvey, who served as a love interest for Gregg Sulkin's character Liam Booker.… continue reading »


Read more

@font-face { font-family: 'PT Sans Narrow'; font-style: normal; font-weight: 400; src: local('PT Sans Narrow'), local('PTSans-Narrow'), url('/css/fonts/PTSans Narrow.woff2') format('woff2'), url('/css/fonts/PTSans Narrow.woff') format('woff'); /*unicode-range: U+0000-00FF, U+0131, U+0152-0153, U+02C6, U+02DA, U+02DC, U+2000-206F, U+2074, U+20AC, U+2212, U+2215, U+E0FF, U+EFFD, U+F000;*/ } @font-face { font-family: 'PT Sans Narrow'; font-style: normal; font-weight: 700; src: local('PT Sans Narrow Bold'), local('PTSans-Narrow Bold'), url('/css/fonts/PTSans Narrow-Bold.woff2') format('woff2'), url('/css/fonts/PTSans Narrow-Bold.woff') format('woff'); /*unicode-range: U+0000-00FF, U+0131, U+0152-0153, U+02C6, U+02DA, U+02DC, U+2000-206F, U+2074, U+20AC, U+2212, U+2215, U+E0FF, U+EFFD, U+F000;*/ } #wrapper { background-color: #f6f6f6; } #content-wrapper { background-color: transparent; } #rooms-wrapper-header { background-color: #fff; width: 100%; } #rooms-wrapper-header-content, #rooms-content { max-width: 1360px; height: auto; margin: 0 auto; padding-right: 30px; padding-left: 30px; } #rooms-content { padding-bottom: 50px; } #rooms-header { width: 100%; font-family: "Open Sans","sans-serif"; padding: 77px 0 54px; text-align: center; } #rooms-header-title { font-size: 36px; font-weight: 300; padding-bottom: 16px; } #rooms-header-count { color: #46bf64; } #rooms-header-comment a { font-size: 16px; color: #3cafff; } #rooms-search { position: relative; margin: 0 auto; max-width: 820px; box-sizing: border-box; } #rooms-search.family-filter { padding-right: 92px; } #rooms-search * { height: 100%; border-radius: 19px; } #rooms-search-input { height: 38px; width: 100%; position: relative; background-color: #f2f2f2; padding: 8px 38px 8px 40px; font-size: 16px; box-sizing: border-box; border: 1px solid #f2f2f2; outline: none; -webkit-appearance: none; transition: .25s; } #rooms-search-input:focus, #rooms-search-input.rooms-search-hightlight { background-color: #fff; border-color: #c8c8c8; } #rooms-search * { display: inline-block; height: 21px; } #rooms-family-filter-checkbox, #rooms-search-autocomplete, #rooms-search-autocomplete + label { display: none; } #rooms-family-filter-checkbox + label { display: none; position: relative; height: 38px; width: 81px; background-color: #aeafb1; transition: .5s; } #rooms-family-filter-checkbox + label:before, #rooms-family-filter-checkbox + label:after { content: "18+"; color: #fff; position: absolute; top: 8px; font-family: "PT Sans Narrow"; font-size: 21px; } #rooms-family-filter-checkbox + label:before { left: 15px; opacity: 0; transition: opacity .25s; } #rooms-family-filter-checkbox + label:after { right: 14px; opacity: 1; transition: opacity .25s ease .25s; } #rooms-family-filter-checkbox:checked + label { background-color: #f96771; } #rooms-family-filter-checkbox:checked + label:before { opacity: 1; transition: opacity .25s ease .25s; } #rooms-family-filter-checkbox:checked + label:after { opacity: 0; transition: opacity .25s; } #rooms-family-filter-checkbox + label #rooms-family-filter-label-checker { display: block; position: absolute; width: 28px; height: 28px; background-color: #fff; border-radius: 100%; top: 5px; left: 5px; transition: .5s; } #rooms-family-filter-checkbox:checked + label #rooms-family-filter-checkbox + label { display: block; position: absolute; margin-top: -38px; right: 0; cursor: pointer; } #rooms-search-autocomplete:checked + label { display: block; position: absolute; z-index: 2; background-color: #fff; top: 42px; left: 12px; right: 12px; box-sizing: border-box; padding: 5px; border: 1px solid #c8c8c8; border-radius: 3px; height: auto; } #rooms-search.family-filter #rooms-search-autocomplete + label { right: 104px; } .rooms-search-autocomplete { display: block; background-color: #fff; padding: 5px 2px; transition: .2s; } .rooms-search-autocomplete.active, .rooms-search-autocomplete:hover { background-color: #cae5fc; } #rooms-search-tags { min-height: 50px; height: auto; padding: 5px 5px 70px; } .rooms-search-tag { display: inline-block; background-color: #eef1f3; padding: 4px 9px 7px 10px; margin: 5px; border-radius: 20px; } .rooms-search-tag img { padding: 0 0 0 9px; cursor: pointer; } .rooms-search-cleartags { display: inline-block; font-size: 12px; font-weight: 700; color: #fff; cursor: pointer; background-color: #6aafe7; padding: 7px 9px 7px 10px; margin: 5px; vertical-align: top; border-radius: 20px; transition: .2s; } .rooms-search-cleartags:hover { background-color: #81c4fa; } .rooms-search-cleartags img { padding: 0 9px 0 0; } #rooms-wrapper-content { background-color: #f6f6f6; border-top: 1px solid #dbdbdb; } #rooms-content { text-align: center; } .rooms-search-waiting { margin: 100px auto; } #rooms-category-list { margin-top: -21px; } #rooms-category-list label { position: relative; display: inline-block; height: 40px; width: 140px; background-color: #fff; border: 1px solid #dbdbdb; text-align: center; vertical-align: middle; line-height: 38px; color: #5b5b5b; font-weight: 600; padding: 0 10px; overflow: hidden; white-space: nowrap; box-sizing: border-box; cursor: pointer; } #rooms-category-list span:after, .rooms-room-content-header:after { content: ""; position: absolute; display: block; height: 100%; width: 15px; top: 0; right: 0; background: -moz-linear-gradient(left, rgba(255,255,255,0) 0%, rgba(255,255,255,1) 80%, rgba(255,255,255,1) 100%); /* FF3.6+ */ background: -webkit-gradient(linear, left top, right top, color-stop(0%,rgba(255,255,255,0)), color-stop(80%,rgba(255,255,255,1)), color-stop(100%,rgba(255,255,255,1))); /* Chrome, Safari4+ */ background: -webkit-linear-gradient(left, rgba(255,255,255,0) 0%,rgba(255,255,255,1) 80%,rgba(255,255,255,1) 100%); /* Chrome10+, Safari5.1+ */ background: -o-linear-gradient(left, rgba(255,255,255,0) 0%,rgba(255,255,255,1) 80%,rgba(255,255,255,1) 100%); /* Opera 11.10+ */ background: -ms-linear-gradient(left, rgba(255,255,255,0) 0%,rgba(255,255,255,1) 80%,rgba(255,255,255,1) 100%); /* IE10+ */ background: linear-gradient(to right, rgba(255,255,255,0) 0%,rgba(255,255,255,1) 80%,rgba(255,255,255,1) 100%); /* W3C */ } #rooms-category-list span.active:after { background: -moz-linear-gradient(left, rgba(179,255,185,0) 0%, rgba(179,255,185,1) 80%, rgba(179,255,185,1) 100%); /* FF3.6+ */ background: -webkit-gradient(linear, left top, right top, color-stop(0%,rgba(179,255,185,0)), color-stop(80%,rgba(179,255,185,1)), color-stop(100%,rgba(179,255,185,1))); /* Chrome, Safari4+ */ background: -webkit-linear-gradient(left, rgba(179,255,185,0) 0%,rgba(179,255,185,1) 80%,rgba(179,255,185,1) 100%); /* Chrome10+, Safari5.1+ */ background: -o-linear-gradient(left, rgba(179,255,185,0) 0%,rgba(179,255,185,1) 80%,rgba(179,255,185,1) 100%); /* Opera 11.10+ */ background: -ms-linear-gradient(left, rgba(179,255,185,0) 0%,rgba(179,255,185,1) 80%,rgba(179,255,185,1) 100%); /* IE10+ */ background: linear-gradient(to right, rgba(179,255,185,0) 0%,rgba(179,255,185,1) 80%,rgba(179,255,185,1) 100%); /* W3C */ } #rooms-category-list span ~ label { margin-left: -6px; } .rooms-category { padding-bottom: 125px; margin: 73px -7px -125px; text-align: left; font-size: 0; overflow: hidden; } .rooms-category-header { position: relative; margin: 0 7px; padding-bottom: 14px; } .rooms-category-header-text span { display: block; white-space: nowrap; } .rooms-category-header-text-content { position: relative; font-size: 20px; color: #696969; font-weight: 700; padding-bottom: 9px; } .rooms-category-header-text-name { cursor: pointer; transition: .2s; } .rooms-category-header-text-name:hover { color: #3cafff; } .one-category-show .rooms-category-header-text-name { cursor: default; transition: 0; } .one-category-show .rooms-category-header-text-name:hover { color: inherit; } .rooms-category-header.with-country-chose .rooms-category-header-text-country-chose { position: relative; display: inline-block; border: 1px solid #e5e5e5; padding: 6px 23px 6px 12px; box-sizing: border-box; cursor: pointer; } .rooms-category-header-text-content .rooms-category-header-text-country-chose:after { content: ""; display: block; width: 10px; height: 7px; background-image: url('/images/icons/icon_chevron_down.png'); position: absolute; top: 13px; right: 8px; } #rooms-category-list span { background-color: #fff; border: 1px solid #dbdbdb; line-height: 1; padding: 0 20px; white-space: normal; height: 180px; width: 100%; } #rooms-category-list img { padding: 34px 0 13px; } #rooms-category-list * { display: block !… continue reading »


Read more

We offer Slough residents a free impartial admissions advice and information service called "Choice Advice".… continue reading »


Read more